GARNIERSkin Naturals Moisture+ Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk 28 g
Már régóta használom ezt a gránátalmás textil maszkot, az egyik kedvencem. :) Kellemes illata van, egyszerű használni és szuperül hidratál. Ha valahol látok akcióban mindig betárazok belőle.
Egyszerűen imádom a Garnieres fátyol maszkokat, iszonyat hamar beszívja a bőröm, nagyon jó az illata és puhává varázsolja :)
Nagyon finom illatú, szépen hidratál. Semmittevős napokra tökéletes program egy ilyen kis maszkkal pihengetni filmezni. Utana nagyon finom tapintású a bőr, nem irritálja az érzékeny bőrt sem.
Csupa pozitív tapasztalatom van a Garnier textilmaszkokkal. Bár általában nincs szükségem ilyen intenzív hidratálásra, de jóleső érzés volt használni. Feltöltött, puha és ragyogó lett tőle a bőröm, az illata pedig nagyon kellemes.
Túl sok rajta az anyag, pazarlás egy használat után kidobni így az egyszer használatos maszkot, ami ugyanolyan állapotban volt használat után, mint mikor kicsomagoltam.
Ettől eltekintve kellemes érzést nyújtott, felfrissült tőle az arcom, az illata csodás.
Mini-wellness. :-)
Igazi feltöltődést nyújt ez a maszk, nem vesz sok időt igénybe a felvitele, könnyű eltávolítani, visszaadja a bőröm frissességét és az illata is isteni, csak ajánlani tudom, az én kombinált arcbőrömre mindig jó hatással van!
A beauty napok kihagyhatatlan gyöngyszeme. Imádom a textil maszkokat, ez az egyik kedvencem. Élettel tölti fel a bőrömet még egy kimerítő nap után is. Mindig tartok legalább egyet otthon. Nagyon kellemes illata van. Még ajándéknak is tökéletes.
Nagyon ritkán szoktam használni maszkokat. Nekem nagyon tetszett a gyors egyszerű használat. Feltéve nagyon frissítő volt és az illata is kellemes. Jól hidratál.
2021 nyara eddig igazi forró nyár, pár óra a napon is teljesen kiszárítja az arcbőröm. Az ilyen estéken nagyon szeretek maszkot felrakni, ami szépen hidratálja az arcbőrt, az illata pedig mennyei. Nekem nagyon tetszett ez a Garnier maszk is.
Frissítő arcmaszk volt. Az orromnál kicsit csípte mikor felraktam, viszont utána napokig nem repedezett ki. Pár perccel tovább fent is hagytam.
Kellemes, friss, üde érzetet nyújt. Szinte kisimult tőle az arcbőröm. Többször is használtam már, nem csalódtam. Ha valaki egy kis kikapcsolódásra vágyik nagyon jó társ ez a maszk;)
Ez a maszk a tökéletes hidratáló. Eddig a legvészesebb kiszáradást is rendbe tette nekem, úgy hogy csak egyszer-egyszer használom ha szükség van rá.
Mindig akad itthon egy ilyen maszk, sokat próbáltam már de nekem ez vált be a legjobban.
Hideg, téli időszakban szoktam ezt a maszkot használni. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőröm. Szinte mindig Garnier maszkot választok a drogériák polcairól, ár-érték arányban a legjobb.
Ígéretét betartotta, hidratálta a bőröm, már használat után is láttam magamon a különbséget. Egy ici-picit ragadt utána a bőröm, de egyáltalán nem volt zavaró. Kellemes illata van, már be is szereztem belőle az esti filmezésekhez párat! :)
Egyszerű, de nagyszerű. Fátyol maszkok a kedvenceim, imádom a termékcsaládot, nagyon kellemes az illata, puhítja a bőröm.
A termék tökéletesen használható a heti kényeztető rutin részeként. Felfrissíti és puhává varázsolja a fáradt arcbőrt.
A Garnier arcmaszkjai eddig mindig csodásan beváltak. Nagyon sáraz bőröm van, ezért sokszor próbálgatok ki maszkokat amik hidratálnak. Amellett hogy az illata számomra nyugtató volt, teljesen "kismultam" tőle. Látszott ahogy megnyugtatja a bőrömet. Ajánlom hogy radírozás után próbáljátok ki, úgy nagyon hatékony! Mindenképp visszatérek még ehhez a termékhez.
Sajnos száraz és vízhiányos az arcbőröm, így a szokásos hidratálókrém használaton kívül alkalmanként bevetem ezt hidratáló maszkot is. Miután letelt a hatóidő, a csomagolásban lévő maradék anyagot is belemasszírozom a bőrömbe. Beszívódása után egyből sokkal puhábbnak, élettel telibbnek tűnik az arcom, de még másnap reggel is megfigyelhető a hatása.
Hozza a Garnier által megszokott minőséget, amit ígér, azt nyújtja! Számomra igazán frissítő, igazán kellemes volt a viselete és az illata! A 15 perc elteltét követően a maradék folyadékot eloszlattam még a nyakamon, illetve belemasszíroztam az arcbőrömbe! Nagyon szerettem az arcom textúráját a termék használatát követően.
Alapvetően nagyon kedvelem a fátyolmaszkokat, mert egy könnyed, de pihentető heti rutin részeként hozzájárul a bőrünk és a lelkünk nyugalmához. Így ez sem volt kivétel, főleg, hogy a nyári meleg eléggé megviseli a bőrünket, remekül visszahidratálta azt. Kicsiteg is nyugtatva és gyógyítva, mert alapvetően kissé acnés az arcbőrőm és a hűtőben előhűtött maszk kicsit vissza is húzta a gyulladásokat.
Kellemes az illata, könnyű használni, főleg amikor már nincs kedvem krémes arcmaszkot kenegetni, ezt csak feldobom. Jól hidratálja a bőröm, azonban picit sok a krém a maszkon
Pazarlásnak érzem ezeket az egyszer használatos maszkokat, de egyszer egyszer tudom ajánlani, akár ajándéknak is ezt a terméket, kellemes az illata, frissít, puhítja a bőrt.
Azonnali hidratálás, felturbózza az arcbőrömet. :)
Puhítja a bőrt, kellemesen hidratál. Élettel telibbnek érzem a bőrömet tőle. Sok a folyadék a tasakban, de nem zavaró módon. Könnyű a használata, kellemes az illata.
Nagyon jó hidratáló, hűsítő hatása van. Jól illeszkedik a fátyolmaszk az arcra. A bőröm puha és friss lesz tőle.
Egyszerűen tökéletes. Mindig is szerettem az ilyen fátyol maszkokat, de ez a Garnieres maszk mindent visz. Jó az illata, hűsít és frissít egyszerre. Egy fárasztó nap után nem is kell több, mint egy fátyolmaszk, ami felfrissíti bőrömet. Kicsit sok a folyadék rajta, de a végén belemasszíroztam arcomba és a felesleget letöröltem vattakoronggal.
Sokat kerestem megfelelő hidratáló maszkot, amivel gyorsan szép eredményt érhetek el - és meg is találtam! Nagyon kellemes és pihentető érzés használni :)
Az illata kellemes, de számomra túl sok az anyag a maszkon és a tasakban, kellemetlen érzés használat közben. Sajnos nekem nem vált be.
Sajnos nekem nem annyira hozta a kívánt hatást, csak a használat napján volt puha és hidratált a bőröm. Viszont könnyen használható, jó az illata.
Nagyon kellemes volt, hamar üdévé és frissé varázsolta a bőrömet. Ezt is többször használtam fel, és hűtőben tároltam. Az állaga amit hagy a maszk maga után nem kelt ragacsos érzést, könnyen a bőrbe masszírozható.
Nagyon szeretem a Garnier maszkokat, érzékeny bőröm van, azonban nekem semmiféle irritációt nem okozott. Több féle Garnier arcmaszkot próbáltam már, azonban ez az egyik amit rendszeres újra veszek. Az ára is nagyon kedvező.
Nagyon szuper. Sokkal puhább a bőröm és a karikák is halványabbak a szemem alatt. A száraz bőrömet tökéletesen hidratalja, nem hagy ragacsos érzést.
Alapvetően száraz, kombinált bőröm van, ami örökös hidratálásra éhezik. Ettől a maszktól tökéletesen hidratált lett az arcom ragacsos érzet nélkül, és az illata is nagyszerű. Csak ajánlani tudom!
Jó illatú maszk, könnyű használni, puhítja az arcbőrt. Kicsit a ráncokat is feltölti látszólagosan. Heti 2x használva nagyon szép sima a bőröm.
Már rengetegszer újravettem ezt a maszkot. Nagyon nagyon szeretem, ha hosszabb útra megyek mindig viszek magammal egyet, mert könnyen kiszárad a bőröm. Szuper a maszk és az ára is nagyon kedvező. A közelgő glamour napok alkalmával mindenképp veszek belőle néhányat. Nekem nagyon érzékeny bőröm van és még nem tapasztaltam problémát a garnier maszkokkal.
Abszolút kedvencem lett. Hidratálja és élettel telibbé teszi az én kialvatlanságban szenvedő arcbőrömet. Használat után selymes lett a bőröm és a szárazság miatti hámlást is eltüntette. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki gyors megoldást keres a száraz bőr megszüntetésére ;-)
Nagyon sokáig használtam ezt a maszkot, főleg télen, ha extra hidratálásra volt szükségem. Száraz, érzékeny bőröm van, nagyon szépen helyreteszi mindig a szárazabb részeket is bőrömön. Ha valamilyen eseményre megyek, ahol tényleg jól kell kinéznem, akkor ia mindig egy ilyet dobok fel előző este, napokig tökéletes a bőröm tőle.
Nagyon szeretem ezt a maszkot. Sajnos időszakosan hajlamos a bőröm kiszáradni, ez a maszk azonban rengeteget segített a száraz, kipirosodott részeken. Nagyon frissítő hatása van, amiket napokig is érezni lehet. Én csak ajánlani tudom
Szuper kis maszk! Ár-érték arányban szerintem a legjobbak a garnier maszkok, ez pedig kifejezetten hosszan tartó hatást ér el a bőrömön. Valóban frissít és nagyon tápláló egyben, felhelyezése pofon egyszerű a pont jó helyen lévő bevágásoknak köszönhetően, a száraz bőrömnek pedig nagyon jól esik ez a fajta felfrissítés.
Szuper termék, nagyon jól hidratálja a bőrt és puhává teszi. A használata nagyon egyszerű, elég hideg a maszk ezáltan nagyon hűsít is egyben.
Nekem nagyon bevált , a bőröm imádta.
Rengeteg folyadék volt a maszkban, de még éppen nem zavaró módon. Frissítő érzés volt az arcomon közben és utána is, az illata is jó.
Az Aloes után ez a másik kedvenc arcmaszkom. Én 10 percig szoktam fennthagyni, levétel után nagyon kellemes, hidratált érzést nyújt a bőrnek.
Nagyon szeretem ezt a maszkot! Nincs ragacsos érzet utána, kellemesen hűsít, remek az illata. A bőröm friss a használata után, könnyen beszívódik a hatóanyag, és nem érzem nehéznek az arcom tőle. :)
Az én érzékeny bőrömön tökéletesen bevált. Nem hagy ragacsos érzetet , szuper jó az illata és sokkal élettel telibbnek érzem az arcom. A poros piacozás után hazaértünk, elaludt a kislányom, és az énidő keretén belül rögtön rárepültem a maszkra. Annyira jól esett, éreztem, hogy az arcomnak szüksége volt már rá.
Én kicsit letöröltem a végén belőle, de volt, amit még belemaszíroztam az arcomba és a nyakam környékére.
Teljesen meg vagyok elégedve vele, azt kaptam, amit vártam !
Nagyon jó maszk.
Hűsiti az arcomat. Nekem az arcbőröm nagyon száraz, de a maszk használata után nagyon puha lett az arcbőröm. Nekem bevállt????????
Kérjük, értékeld a terméket!
GARNIERSkin Naturals Moisture+ Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk 28 g
Már régóta használom ezt a gránátalmás textil maszkot, az egyik kedvencem. :) Kellemes illata van, egyszerű használni és szuperül hidratál. Ha valahol látok akcióban mindig betárazok belőle.
Egyszerűen imádom a Garnieres fátyol maszkokat, iszonyat hamar beszívja a bőröm, nagyon jó az illata és puhává varázsolja :)
Nagyon finom illatú, szépen hidratál. Semmittevős napokra tökéletes program egy ilyen kis maszkkal pihengetni filmezni. Utana nagyon finom tapintású a bőr, nem irritálja az érzékeny bőrt sem.
Csupa pozitív tapasztalatom van a Garnier textilmaszkokkal. Bár általában nincs szükségem ilyen intenzív hidratálásra, de jóleső érzés volt használni. Feltöltött, puha és ragyogó lett tőle a bőröm, az illata pedig nagyon kellemes.
Túl sok rajta az anyag, pazarlás egy használat után kidobni így az egyszer használatos maszkot, ami ugyanolyan állapotban volt használat után, mint mikor kicsomagoltam.
Ettől eltekintve kellemes érzést nyújtott, felfrissült tőle az arcom, az illata csodás.
Mini-wellness. :-)
Igazi feltöltődést nyújt ez a maszk, nem vesz sok időt igénybe a felvitele, könnyű eltávolítani, visszaadja a bőröm frissességét és az illata is isteni, csak ajánlani tudom, az én kombinált arcbőrömre mindig jó hatással van!
A beauty napok kihagyhatatlan gyöngyszeme. Imádom a textil maszkokat, ez az egyik kedvencem. Élettel tölti fel a bőrömet még egy kimerítő nap után is. Mindig tartok legalább egyet otthon. Nagyon kellemes illata van. Még ajándéknak is tökéletes.
Nagyon ritkán szoktam használni maszkokat. Nekem nagyon tetszett a gyors egyszerű használat. Feltéve nagyon frissítő volt és az illata is kellemes. Jól hidratál.
2021 nyara eddig igazi forró nyár, pár óra a napon is teljesen kiszárítja az arcbőröm. Az ilyen estéken nagyon szeretek maszkot felrakni, ami szépen hidratálja az arcbőrt, az illata pedig mennyei. Nekem nagyon tetszett ez a Garnier maszk is.
Frissítő arcmaszk volt. Az orromnál kicsit csípte mikor felraktam, viszont utána napokig nem repedezett ki. Pár perccel tovább fent is hagytam.
Kellemes, friss, üde érzetet nyújt. Szinte kisimult tőle az arcbőröm. Többször is használtam már, nem csalódtam. Ha valaki egy kis kikapcsolódásra vágyik nagyon jó társ ez a maszk;)
Ez a maszk a tökéletes hidratáló. Eddig a legvészesebb kiszáradást is rendbe tette nekem, úgy hogy csak egyszer-egyszer használom ha szükség van rá.
Mindig akad itthon egy ilyen maszk, sokat próbáltam már de nekem ez vált be a legjobban.
Hideg, téli időszakban szoktam ezt a maszkot használni. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőröm. Szinte mindig Garnier maszkot választok a drogériák polcairól, ár-érték arányban a legjobb.
Ígéretét betartotta, hidratálta a bőröm, már használat után is láttam magamon a különbséget. Egy ici-picit ragadt utána a bőröm, de egyáltalán nem volt zavaró. Kellemes illata van, már be is szereztem belőle az esti filmezésekhez párat! :)
Egyszerű, de nagyszerű. Fátyol maszkok a kedvenceim, imádom a termékcsaládot, nagyon kellemes az illata, puhítja a bőröm.
A termék tökéletesen használható a heti kényeztető rutin részeként. Felfrissíti és puhává varázsolja a fáradt arcbőrt.
A Garnier arcmaszkjai eddig mindig csodásan beváltak. Nagyon sáraz bőröm van, ezért sokszor próbálgatok ki maszkokat amik hidratálnak. Amellett hogy az illata számomra nyugtató volt, teljesen "kismultam" tőle. Látszott ahogy megnyugtatja a bőrömet. Ajánlom hogy radírozás után próbáljátok ki, úgy nagyon hatékony! Mindenképp visszatérek még ehhez a termékhez.
Sajnos száraz és vízhiányos az arcbőröm, így a szokásos hidratálókrém használaton kívül alkalmanként bevetem ezt hidratáló maszkot is. Miután letelt a hatóidő, a csomagolásban lévő maradék anyagot is belemasszírozom a bőrömbe. Beszívódása után egyből sokkal puhábbnak, élettel telibbnek tűnik az arcom, de még másnap reggel is megfigyelhető a hatása.
Hozza a Garnier által megszokott minőséget, amit ígér, azt nyújtja! Számomra igazán frissítő, igazán kellemes volt a viselete és az illata! A 15 perc elteltét követően a maradék folyadékot eloszlattam még a nyakamon, illetve belemasszíroztam az arcbőrömbe! Nagyon szerettem az arcom textúráját a termék használatát követően.
Alapvetően nagyon kedvelem a fátyolmaszkokat, mert egy könnyed, de pihentető heti rutin részeként hozzájárul a bőrünk és a lelkünk nyugalmához. Így ez sem volt kivétel, főleg, hogy a nyári meleg eléggé megviseli a bőrünket, remekül visszahidratálta azt. Kicsiteg is nyugtatva és gyógyítva, mert alapvetően kissé acnés az arcbőrőm és a hűtőben előhűtött maszk kicsit vissza is húzta a gyulladásokat.
Kellemes az illata, könnyű használni, főleg amikor már nincs kedvem krémes arcmaszkot kenegetni, ezt csak feldobom. Jól hidratálja a bőröm, azonban picit sok a krém a maszkon
Pazarlásnak érzem ezeket az egyszer használatos maszkokat, de egyszer egyszer tudom ajánlani, akár ajándéknak is ezt a terméket, kellemes az illata, frissít, puhítja a bőrt.
Azonnali hidratálás, felturbózza az arcbőrömet. :)
Puhítja a bőrt, kellemesen hidratál. Élettel telibbnek érzem a bőrömet tőle. Sok a folyadék a tasakban, de nem zavaró módon. Könnyű a használata, kellemes az illata.
Nagyon jó hidratáló, hűsítő hatása van. Jól illeszkedik a fátyolmaszk az arcra. A bőröm puha és friss lesz tőle.
Egyszerűen tökéletes. Mindig is szerettem az ilyen fátyol maszkokat, de ez a Garnieres maszk mindent visz. Jó az illata, hűsít és frissít egyszerre. Egy fárasztó nap után nem is kell több, mint egy fátyolmaszk, ami felfrissíti bőrömet. Kicsit sok a folyadék rajta, de a végén belemasszíroztam arcomba és a felesleget letöröltem vattakoronggal.
Sokat kerestem megfelelő hidratáló maszkot, amivel gyorsan szép eredményt érhetek el - és meg is találtam! Nagyon kellemes és pihentető érzés használni :)
Az illata kellemes, de számomra túl sok az anyag a maszkon és a tasakban, kellemetlen érzés használat közben. Sajnos nekem nem vált be.
Sajnos nekem nem annyira hozta a kívánt hatást, csak a használat napján volt puha és hidratált a bőröm. Viszont könnyen használható, jó az illata.
Nagyon kellemes volt, hamar üdévé és frissé varázsolta a bőrömet. Ezt is többször használtam fel, és hűtőben tároltam. Az állaga amit hagy a maszk maga után nem kelt ragacsos érzést, könnyen a bőrbe masszírozható.
Nagyon szeretem a Garnier maszkokat, érzékeny bőröm van, azonban nekem semmiféle irritációt nem okozott. Több féle Garnier arcmaszkot próbáltam már, azonban ez az egyik amit rendszeres újra veszek. Az ára is nagyon kedvező.
Nagyon szuper. Sokkal puhább a bőröm és a karikák is halványabbak a szemem alatt. A száraz bőrömet tökéletesen hidratalja, nem hagy ragacsos érzést.
Alapvetően száraz, kombinált bőröm van, ami örökös hidratálásra éhezik. Ettől a maszktól tökéletesen hidratált lett az arcom ragacsos érzet nélkül, és az illata is nagyszerű. Csak ajánlani tudom!
Jó illatú maszk, könnyű használni, puhítja az arcbőrt. Kicsit a ráncokat is feltölti látszólagosan. Heti 2x használva nagyon szép sima a bőröm.
Már rengetegszer újravettem ezt a maszkot. Nagyon nagyon szeretem, ha hosszabb útra megyek mindig viszek magammal egyet, mert könnyen kiszárad a bőröm. Szuper a maszk és az ára is nagyon kedvező. A közelgő glamour napok alkalmával mindenképp veszek belőle néhányat. Nekem nagyon érzékeny bőröm van és még nem tapasztaltam problémát a garnier maszkokkal.
Abszolút kedvencem lett. Hidratálja és élettel telibbé teszi az én kialvatlanságban szenvedő arcbőrömet. Használat után selymes lett a bőröm és a szárazság miatti hámlást is eltüntette. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki gyors megoldást keres a száraz bőr megszüntetésére ;-)
Nagyon sokáig használtam ezt a maszkot, főleg télen, ha extra hidratálásra volt szükségem. Száraz, érzékeny bőröm van, nagyon szépen helyreteszi mindig a szárazabb részeket is bőrömön. Ha valamilyen eseményre megyek, ahol tényleg jól kell kinéznem, akkor ia mindig egy ilyet dobok fel előző este, napokig tökéletes a bőröm tőle.
Nagyon szeretem ezt a maszkot. Sajnos időszakosan hajlamos a bőröm kiszáradni, ez a maszk azonban rengeteget segített a száraz, kipirosodott részeken. Nagyon frissítő hatása van, amiket napokig is érezni lehet. Én csak ajánlani tudom
Szuper kis maszk! Ár-érték arányban szerintem a legjobbak a garnier maszkok, ez pedig kifejezetten hosszan tartó hatást ér el a bőrömön. Valóban frissít és nagyon tápláló egyben, felhelyezése pofon egyszerű a pont jó helyen lévő bevágásoknak köszönhetően, a száraz bőrömnek pedig nagyon jól esik ez a fajta felfrissítés.
Szuper termék, nagyon jól hidratálja a bőrt és puhává teszi. A használata nagyon egyszerű, elég hideg a maszk ezáltan nagyon hűsít is egyben.
Nekem nagyon bevált , a bőröm imádta.
Rengeteg folyadék volt a maszkban, de még éppen nem zavaró módon. Frissítő érzés volt az arcomon közben és utána is, az illata is jó.
Az Aloes után ez a másik kedvenc arcmaszkom. Én 10 percig szoktam fennthagyni, levétel után nagyon kellemes, hidratált érzést nyújt a bőrnek.
Nagyon szeretem ezt a maszkot! Nincs ragacsos érzet utána, kellemesen hűsít, remek az illata. A bőröm friss a használata után, könnyen beszívódik a hatóanyag, és nem érzem nehéznek az arcom tőle. :)
Az én érzékeny bőrömön tökéletesen bevált. Nem hagy ragacsos érzetet , szuper jó az illata és sokkal élettel telibbnek érzem az arcom. A poros piacozás után hazaértünk, elaludt a kislányom, és az énidő keretén belül rögtön rárepültem a maszkra. Annyira jól esett, éreztem, hogy az arcomnak szüksége volt már rá.
Én kicsit letöröltem a végén belőle, de volt, amit még belemaszíroztam az arcomba és a nyakam környékére.
Teljesen meg vagyok elégedve vele, azt kaptam, amit vártam !
Nagyon jó maszk.
Hűsiti az arcomat. Nekem az arcbőröm nagyon száraz, de a maszk használata után nagyon puha lett az arcbőröm. Nekem bevállt????????
Kérjük, értékeld a terméket!
Értékelésed hamarosan megjelenik.
Kizárólag a termékkel kapcsolatos vélemények kerülnek ki.
Köszönjük az értékelést!